22 września 2017

Praca

Neo Energy Sp. z o.o.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Instalacji OZE
(ogłoszenie opublikowano 07.06.2018)

Miejsce pracy: woj. Śląskie i Dolnośląskie

Opis stanowiska

  • praca przy urządzeniach prądotwórczych,
  • obsługa pola gazowego,
  • udział w pracach serwisowych silników spalinowych gazowych oraz agregatów prądotwórczych,
  • kontrola i raportowanie parametrów pracy instalacji.

Wymagania

  • praktyczna znajomość budowy silników,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wolnym powietrzu i wysiłku fizycznego,
  • obsługa MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień SEP.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz możliwość awansu,
  • umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, kompetencji zawodowych oraz doświadczenia.

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: elwira.kolesnik@neoenergy.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Pełna oferta do pobrania: Szczegóły oferty w pliku PDF